E-SHOP je právě ve výstavbě.

Dodavatelská dokumentace (Montážní dokumentace)

Kód: 06ZDD-TSJDR 06ZDD-TSDDR Zvolte variantu
Neohodnoceno
72,60 Kč / m2 108,90 Kč / m2 od 72,60 Kč / m2 60 Kč bez DPH 90 Kč bez DPH od 60 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Terasový systém
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dodavatelskou dokumentaci zpracováváme ve výrobní podrobnosti. Dokumentace je zajišťovaná zhotovitelem a obsahuje výpisy prvků pro objednání materiálu a výkresy roštu a schémata pro provedení montáže. Ve výkresu roštu jsou současně uvedeny požadavky na stavební připravenost.

Dodavatelská dokumentace je podkladem pro odsouhlasení realizovaného řešení ze strany investora a to před zahájením výroby a montáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasový systém s jednoduchou konstrukcí roštu

Jedná se o dřevěnou terasu s jednoduchým dřevěným roštem (JDR). Všechny dřevěné prvky jsou vyráběny z jesenického modřínu (Dále jen JMD). Terasové prkna (profil TPA 26x115mm; JMD) jsou kladeny na konstrukci roštu, kterou tvoří podkladní profily (Lať LTA 65x40mm; JMD; Osová vzdálenost do 500mm). Dřevěné prvky jsou opatřeny dvouvrstvým olejovým nátěrovým systémem se včelím voskem.

Krajní prkna jsou upevněny z vrchu terasovými vruty 5x60mm; Ostatní prkna jsou upevňovány terasovými sponami vč. univerzálních vrutů 4x40 PH; Vše nerez A2

Profily roštu jsou uloženy na výškově srovnaný podklad bez použití výškově stavitelných podložek. Dřevěné profily jsou od podkladu odděleny gumovou podložkou a současně jsou k podkladu kotveny turbo šrouby. Horní hrana podkladu (dlaždice - základové patky - zpevněná plocha) musí být vyrovnána do předepsané (požadované) úrovně s max. odchylkou ±5mm.

Pokládka terasy je prováděna na štěrkový polštář s lokálně uloženými betonovými dlaždicemi (Plovoucí pokládka). Šterkový polštář o tloušťce 300mm je prováděn ve dvou hutněných vrstvách (hutnění 2Kg/cm2). Betonové dlaždice (Rozměr 300x300x30mm) jsou kladeny v maximálních osových vzdálenostech 500 / 900mm.

Terasový systém s dvojitou konstrukcí roštu

Jedná se o dřevěnou terasu s dvojitým dřevěným roštem (DDR), která je založena na zemních vrutech. Všechny dřevěné prvky jsou vyráběny z jesenického modřínu (Dále jen JMD).

Terasové prkna (profil TPA 26x115mm) jsou kladena na konstrukci roštu, kterou tvoří podkladní profily (Lať 40x90mm; Osová vzdálenost do 675mm). Podkladní profily se osazují na roznášecí profily (Lať 2x40x90mm; Osová vzdálenost do 900mm). Dřevěné prvky jsou opatřeny dvouvrstvým olejovým nátěrovým systémem na ředidlové bázi).

Krajní prkna jsou upevněny z vrchu terasovými vruty 5x60mm; Ostatní prkna jsou upevňovány terasovými sponami vč. univerzálních vrutů 4x40 PH; Vše nerez A2.

Profily roštu jsou založeny pomocí zemních vrutů o délce 700mm s použitím víčka.

Doporučujeme podklad terasy ve vzdálenosti 500mm od terasy zpevnit štěrkovým podsypem o tloušťce 50-100mm. před provedením podsypu je třeba sejmout ornici a kamenivo separovat pomocí geotextílie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: