E-SHOP je právě ve výstavbě.

KONTEJNERY - RÝMAŘOV . CZ

Kontejnerová přeprava materiálů a nákladů o maximální hmotnosti 8 tun. Pro manipulaci s nákladem je k dispozici hydraulická ruka o délce 6m s nosností 1000 KgSoučasně nabízíme PRONÁJEM KONTEJNERŮ a shozů na suť. Umíme LEVNĚ LIKVIDOVAT SUŤ a jiné odpady. 

Specializujeme se na:

  

Kontejnery vyrábíme v naší zámečnické dílně.

 

Naše zámečnická a svářecí dílna je zaměřená na výrobu ocelových konstrukcí, hákových kontejnerů, celoskleněných stříšek, ocelových přístřešků, schodů, plotů včetně otevíravých a posuvných bran. Dělení materiálu provádíme výkonnou pásovou pilou PILOUS ARG 400 PLUS, kterou lze dělit materiál do šířky 400mm. Kompletaci a svařování tvarově a prostorově složitých konstrukcí provádíme s použitím těžkotonážního modulárního mobilního svařovacího stolu o rozměru 4,8x2,4m. Svářecí stůl včetně podvozku byl vyvinut a vyroben naší společností.

Dopravu malého objemu zajišťujeme multikárou a valníkovou dodávkou s plachtou. 

 

 

Mobilní betonárna s pumpou a kompresorem

 Mobilní samo-nakládací betonárna s pumpou a kompresorem pro čerpání betonu, malt a anhydritové směsi; Stříkání betonu a omítek; Nízkotlaké injektáže;

- Čerpání betonové směsi, malt a izolačních materiálů; K pumpě lze připojit mobilní samo-nakládací betonárnu o objemu 350L;
Čerpání anhydritové směsi při pokládce podlah;
- Strojně prováděný nástřik betonu a omítek; 
- Nízkotlaké cementové injektáže zdiva včetně zvyšování únosnosti základových zemin; 

 

Přeprava strojů a techniky

Přepravu strojů a techniky, jako je bagr, vysokozdvižný vozík, nakladač, betonová pumpa, kompresor, samo-nakládací betonárna provádíme s použitím kontejneru v provedení plato o rozměru 2,4x5,0m, jenž je vybaveno polohovatelnými nájezdy.


Autodílna pro nákladní automobily 

 Údržbu a opravy vozidel a techniky provádíme v naší autodílně, která je vybavena servisním kanálem pro opravy nákladních automobilů.

 

Výroba palivového dříví; Odkory z naší pilařské výroby

V naší nabídce máme palivové dříví štípané na polínka, ale i špalky v délce 1m. Měkké dřevo je smrkové a tvrdé dřevo bukové (V případě zájmu, lze dodat břízu popřípadě jinou dřevinu). Před zimou zařadíme do nabídky i SUŠENÉ dřevo štípané a rovnané do KR-BOXů a dřevěných boxů.

Využijte akční nabídky na SYPANÉ smrkové dříví s cenou včetně přepravy po Rýmařově a blízkém okolí (v ceně je již započtena sleva ze slevového kupónu): 

14,0 PRMS (prostorových metrů sypaných) = 10,0 PRMR (rovnaných); Cena: 17.500 Kč. 

Speciální tryskací práce

Práce provádíme speciálním tryskacím strojem ACF SL 28, který umožňuje tzv. NE-AGRESIVNÍ MOKRÉ tryskání s použitím SODY nebo skla. Soda je měkké a zdravotně nezávadné obrazivo, které se rozpouští ve vodě (dešti) a je tedy vhodné pro čištění a obnovu památek, štukových a dřevěných fasád, kamenného zdiva a dlažeb.

 


Jímky; Čističky; Přípojky; Odvodnění; Zasakování

 Výstavbu jímek, čističek, přípojek, odvodnění a zasakování provádíme zcela a výhradně s použitím našeho strojního vybavení a našimi pracovníky a to včetně souvisejících instalatérských prací. Díky tomuto způsobu výstavby dokážeme efektivně koordinovat všechny prováděné práce a zákazníkovi dodat kvalitní dílo. 

U námi realizovaných zakázek nabízíme zákazníkovi zpracování návrhu řešení a projektové dokumentace včetně zajištění potřebných povolení; 

 

 01A_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_HLAVNI-NABIDKA_24-02-28_1080x0600dpi

02B_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_LIKVIDACE-ODPADU_SUT_24-03-12_sledujte-nas_1080x0768dpi

03A_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_LIKVIDACE-ODPADU_VELKO-OBJEMOVY_24-02-28_1080x0600dpi

Objemný odpad je s ohledem na pravidla odpadového centra Rýmařov nutné vytřídit na kovy, plasty a dřeva velkých rozměrů. V praxi to znamená, že se do kontejneru uloží za vraty plastové a kovové věci, které se  následně vyloží ručně a ostatní (skříně, postele, matrace,...) se na závěr vyklopí. 

Uložení odpadu na OC-Rýmařov předchází vypsání formuláře - smlouvy o předání odpadu,  kterou zákazník předá osobně na odpadovém centu, kde si dle občanského průkazu ověří jeho totožnost a trvalé bydliště. Občan musí odpad dovést osobně.

V objemném odpadu nesmí být nebezpečný odpad. Ukládání stavební sutě a směsného stavebního odpadu je na odpadovém centru zpoplatněno vysokou částkou.

04B_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_PALIVOVE-DREVO_24-03-11_1080x0768dpi

05B_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_PRODEJ-REZIVA_24-03-10_1080x0768dpi

 10A_KONTEJNERY-RYMAROV_COV_PRE_JIMKY-CISTICKY_24-02-03_1080x0600dpi

06_KONTEJNERY-RYMAROV_PRE_BETONOVA-PUMPA_24-01-27_1080x0600dpi